10. märts 2009

Ajakirjade Kirjastus tõi turule innovatiivse teleportaali telekas.ee

telekas.ee

Pilt: nigeriamasterweb.com/

Alates teisipäevast on avatud uus teleportaal telekas.ee, mis hakkab lisaks uudse formaadiga telekavale pakkuma erinevaid telega seotud interaktiivseid lahendusi.

Telekas.ee põhineb teleajakirja Nädal pikaajalisel kogemusel ning oskusteabel telekavade tutvustamisel. Portaali on koondatud informatsioon 60 telekanali kavade kohta koos saadete, filmide ning seriaalide sisututvustustega. Kõik telekavad ja saatetutvustused on tõlgitud eesti keelde.

Telekas.ee formaat on Eestis uudne, kasutajasõbralik ja ülevaatlik, võimaldades kuvada ekraanil korraga senisest suurema arvu telekavasid. Telekas.ee leheküljel on võimalik ühe klikiga leida kõiki seriaale, filme või muu kategooria saateid, koostada enda telekava, tellida e-postile automaatseid saadete meeldetuletusi ja palju muud.

Telekas.ee portaali sisu tugineb Eesti suurima teleajakirja Nädal kvaliteetsel sisul. Telekas.ee varustab telekavadega ka teisi Eesti suuremaid telekava sisaldavaid portaale – Delfi.ee, Postimees.ee. ja Ohtuleht.ee

AS Ajakirjade Kirjastus on Eesti ajakirjade kirjastamise turuliider. 

Ajakirjade Kirjastus annab välja 26 väljaannet, mille lugejate koguarv on üle 1,1 miljoni. Ajakirjade Kirjastuse väljaannete hulka kuuluvad ajakirjad Kroonika, Eesti Naine, Kodukiri, Anne, Stiil, Naised, Nädal, Teleleht jt. Peale ajakirjade kirjastatakse kliendiajakirju ja raamatuid, millest tuntuim on kokaraamatute sari "100 rooga". Lisaks kuuluvad Ajakirjade Kirjastusele portaalid Naistemaailm.ee, Toidutare.ee ja Kroonika.ee.