5. veebruar 2009

„Ärapanija 200“ sünnib publiku silme all!

Ärapanija

Pilt:kanal2

Sellel pühapäeval, 8. veebruaril kell 20.35 jõuab Kanal 2 eetrisse satiirisaate „Ärapanija” 200. osa.

Saade salvestatakse esmakordselt ja erandkorras stuudipubliku ees. Sedapuhku on „Ärapanija“ pikem ja muuhulgas jõuavad eetrisse ka salvestuste naljakamad apsud ja äpardused.

„Ärapanija“ protesteerib kinniste uste taga tegutseva valitsuse vastu, korraldades oma 200. saate puhul avaliku salvestuse, kus võivad viibida ka opositsiooni esindajad. Rääkida tohivad siiski ainult Peeter Oja ja Mart Juur, ülejäänutel on võimalus kuulata.

„Räägime kõigest, välja arvatud loomulikult krooni devalveerimisest, mis oleks täiesti vastutustundetu,“ ütlevad Juur ja Oja.

„Ärapanija“ lähiaja peaeesmärgiks on burlakkidena vedada Eesti välja majanduskriisist, milleks aga on vaja televaatajate abi. „Ärge küsige, mida „Ärapanijal“ on teile anda. Küsige, mida teie saate „Ärapanijale“ anda!“ teatasid saatejuhid. Annetused läkitada aadressil arapanija@kanal2.ee.

Lisaks ülalmainitule meenutame „Ärapanija“ juubeli puhul ka legendaarseid saateid, mil Peeter Oja või Mart Juurt asendasid külalissaatejuhid nagu Liis Lass, Hannes Võrno, Eino Baskin, Andrus Kivirähk ja Jaan Rekkor.

Esimene „Ärapanija“ jõudis Kanal 2 eetrisse 8. septembril 2003 ja see on püsinud pidevalt Eesti vaadatumate saadete esirinnas. Tänavu jaanuaris vaatas iga „Ärapanijat“ keskmiselt 201 000 inimest.