23. oktoober 2013

Goodyeari talverehvid UltraGrip Ice+ on Põhjamaades kõrgelt hinnatud

Pilt:goodyear.eu

Kui Goodyear esitles 2010. aastal UltraGrip Ice+ rehve, pälvisid need kiidusõnu ekspertidelt ja ajakirjanikelt.

Eriti kiideti rehvi stabiilset sooritusvõimet, suurepärast pidamist lumel ja jääl ning väga head juhitavust nii märjal kui ka kuival teel. Nüüd kiidavad selle lamellrehvi sooritusvõimet kõrgelt Goodyeari testisõitjate programmis osalenud 262 rehvide edasimüüjat.

UltraGrip Ice+ on mõeldud põhjamaistele talvistele teedele. Muuhulgas on rehvi juures kasutatud uut tehnoloogiat ActiveGrip, mis pakub tänu kahetsoonilisele turvisele ja uuenduslikele hübriidsetele mustrielementidele tõhusamat kontakti teekattega ja paremat sooritusvõimet jääl.

Goodyeari UltraGrip Ice+ rehve on kiidetud mitmes Põhja- ja Baltimaade juhtivas autoajakirjas. Goodyear UltraGrip Ice+ saavutas Soomes paikneva sõltumatu instituudi Test World testides 2011. aastal põhikonkurentidega võrreldes silmapaistvaid tulemusi. Rehvid tagavad suurepärase soorituse igasugustes talvise Põhjamaa äärmuslikes teeoludes.

Testid näitasid, et üldkokkuvõttes on rehvi sooritus konkurentide[1] omast 8% parem ja pidurdusmaa märjal teel koguni 11% lühem. Tänu suurepärasele pidamisele erinevates talvistes oludes kuulutas Test World UltraGrip Ice+ rehvid põhjamaistes tingimustes parimaks.

See talvine lamellrehv saab suurepäraseid arvustusi ka nüüd. Seekord hindasid rehvi Goodyeari testisõitjate programmis osalevad 262 edasimüüjat, kes testisid rehvi minimaalselt nelja kuu jooksul. Sõitjad hindasid rehve mitme kriteeriumi põhjal skaalal 1–4.

Soovitus
Soovitan väga = 3

Pidurdusmaa jääl
Halvim = 1, parim = 4

Juhitavus jääl
Halvim = 1, parim = 4

Kiirendus jääl
Halvim = 1, parim = 4

Juhitavus lumel
Halvim = 1, parim = 4

Kiirendus lumel
Halvim = 1, parim = 4
2,65
3,02
3,06
3,38
3,52
3,38

UltraGrip Ice+ sai eriti kõrged hinnangud lumel juhitavuse (3,52) ja lumel kiirenduse (3,38) eest.

Samuti hinnati rehve kõrgelt üleüldise soovituse kategoorias (2,65 skaalal 1–3).