14. detsember 2010

Ka 2011. aastal selgub Superstaar!

Eesti otsib superstaari 2011

Pilt:Internet

TV3 kevadhooaeg toob ekraanile superstaariotsingute neljanda hooaja.

Tänavugi on saatesarja oodatud 16-35-aastased lauluhuvilised; eelvoorud algavad juba jaanuari keskel.

TV3 tegevjuhi Priit Leito sõnul saab sarjast kahtlemata kevade suurim show. „Kolme hooajaga on „Eesti otsib superstaari“ muusikataevasse särama lenutanud väga palju uusi andekaid lauljaid ning samamoodi sünnib ka uuel hooajal keegi, kelle tähelend saab alguse just tänu saatesarjale,“ märkis Leito.

Superstaari-saade on parim võimalus noorele lauljakarjäärist unistajale vaid kuue kuuga üle-Eestilise tuntuseni ja supervõimaluste täitumiseni jõuda. Kes meist ei teaks Birgit Õigemeelt, Jana Kaske või Ott Leplandi, kelle elu muutus pärast saatesarja võitu täielikult - nende laulud kõlavad raadiotes, nende albumid on olnud edukad; Birgit tunnistati galal Eesti Muusikaauhinnad 2010 aasta naisartistiks ning Otist on ilmunud isegi Eesti esimene fänniraamat.
„Superstaari-saade muutis mu elu täiesti, avas palju uksi ja täitis mu unistused. Soovitan kõikidel, kes vähegi kahtlevad, saatesse minna, sest just sealt võib saada alguse teie karjäär professionaalse lauljana. Kaotada pole midagi, ainult võita!“ kinnitas Ott Lepland.

Staariks pürgijaid hindavad tänavugi kohtunikud Maarja-Liis Ilus, Mihkel Raud ning Rein Rannap.

„Eesti otsib superstaari 2011“ eelvoorud toimuvad 16. jaanuaril Pärnus, 22.-23. jaanuaril Tallinnas, 29.-30.jaanuaril Tartus ning 6. veebruaril Jõhvis.