By: Siim Ausmees

16. veebruar 2009

Kes siis on seksikas?

Kristjan Kasearu

Pilt:toptop.ee

Väiksemad ja suuremad Eesti staarid ei suuda kuidagimoodi selgusele jõuda, kes neist seksikaim on!

12. korda ajakirja Kroonika poolt valitud Eesti seksikaimate tiitli pälvisid ansambli Paradise Crew solist Kristjan Kasearu ja Vanilla Ninja liige Lenna Kuurmaa.

Solist Kasearu usub, et edastas konkurente tänu oma muusikale ja fännidele, kes talle laval kaasa elavad. "Muusika puhul tunnen ma end kõige seksikamana kui olen laval ja rokin kitarriga,” tunnistas ta portaalile trend24.ee

“Seksikus saab alguse inimese sisemusest. Kui ta tunneb juba enda sees seda tunnet, siis seesama tunne kandub ka inimese välimusse. Tegelikult on seksikus üldse hea väljend, kuna see tähendab rohkem kui lihtsalt välimist ilu,” selgitab mees, kelle jaoks naise teeb seksikaks tema sisemusest tulev ilu ja käitumine, ebaseksikaks aga ülepingutatud meikimine ja riietus.

Kasearu on oma staarikarjääri jooksul ka varem iluga silma paistnud. Nimelt anti talle 2007.aastal „Kuldne plaat 2007“ auhinnatseremoonia raames „aasta ilusaima artisti“ austav nimetus. Muidugi mõista juhtus ka nii, et hiljaaegu valiti Õhtulehe lugejate poolt üheks kenaima naeratusega meheks Eestis, jäädes jagama 2-3 kohta koos näitleja Märt Avandiga. Enda sõnul Kasearu palju rõhku välimusele ei pane, vaid toitub ja elab tervislikult, Miks Kasearu naeratab? “Kui on näiteks mingid esitlused, oled juba iseenesest heas meeleolus. Aga paljudel puhkudel on staaridel ka selliseid hetki, kus lihtsalt peab naeratama!”

Lenna Kuurmaa aga on huvilistele teada-tuntud  seksikas. Lisaks teistkordsele Kroonika auhinna pälvimisele on Kuurmaa korduvalt nii üksi kui ka Katrin Siska ja Piret Järvisega saanud ka meesteportaali mees.eu lugejate tähelepanu osaliseks erinevates seksikate küsitlustes.

Seksikate naiste esiviisikusse mahtusid veel näitleja Hele Kõre, Moskva kohviku turundusjuht Liis Lass ning Kuurmaa bändikaaslased Piret Järvis ja Katrin Siska. Meeste poole pealt said peaaegu võidurõõmu nautida muusikud Mikk Saar, Tanel Padar, Kallervo Karu ja Elmar Liitmaa.

Aga teised arvamused?

Eesti üks tuntumaid meestripappareid Marco, kellel muuhulgas lõuaoperatsioon tulemas, arvas aga, et seksikad on nii teletäht Tiina Park kui ka Risto Kase keha ja Hannes Võrno mõistusega ristsugutis. Ada Lundver aga olevat ennast käest lasknud ning tema ei sobivat.

Kroonika arvamusega pole rahul ka teine strippar, kellel nimeks Farmi-Gabriel. Tema ja tema kaaslase Adelina  arvates väärinuks seksikaimate tiitlit hoopis nemad ise! Edaspidi võikski asju nii korraldada, et teeme konkursi ja valime ennast esimeseks!  

Omanimelise portaali omanik Liis Lass ei osalenud aga üldse seksikate peol ning leiab, et taolisi pidusid pole üldse vaja. Sarnaseid pidusid toimub lihtsalt kogu aeg!

Related News: