By: Andrei Samoldin

21. juuli 2012

Kuidas ettekandja kohtingule saada?

kohting

Pilt: buycostumes.com

Ettekandjad on tavaliselt toredad tibid, kuid nende kohtama kutsumine ja nendelt numbri lunimine on sageli edutu.

Mees.eu aitab sul koostada sõjaplaani, mille abil oma väljavalitud ettekandja usaldus ja imetlus võita.

Luure

Edukaks sõjaliseks operatsiooniks ei saa valmistuda ilma pädevate luureandmeteta. Nagu arvata võib, oled sa visuaalluure käigus välja selgitanud, et vaadeldav neiu on sinu jaoks just see õige. Kui sul leidub piisavalt aega ja tahtmist siis tasub oma vallutusplaan just korralikule luurele rajada. Uuri oma muusa töökaaslastelt, kas neiu on vaba, millised on tema nõrkused, kus ja kuidas ta vaba aega veedab ning ehk õnnestub isegi telefoninumber välja pressida. Kõige selle juures pead aga meeles pidama, et jälgitav subjekt ei tohi asjast haisu ninna saada!

Frontaalrünnak

Üks levinumaid manöövreid, mille abil neiu kohtingule saada, on otse küsimine. Nagu porutšik Rzevski anekdoodis – võib vastu kõrvu saada, aga võib-olla kutsutakse ööbima. Kõik oleneb strateegiast. Hoolimatult, üleolevalt või ilmselgelt naljaga pillatud küsimusele vastatakse enamasti samaväärselt. Näita, et sul on tütarlapse vastu tõsine huvi ning kohtingule kutsumine kujutab endast soovi teda lähemalt tundma õppida. Taoline otserünnak ei ole mõeldud ainult ettekandjate jaoks, seda taktikat võib kasutada igas olukorras, igal maastikul ning iga vastase puhul. Lahingu tulemused sõltuvad aga suuresti sinu väejuhioskustest.

Varitsus

Varitsuse näol on tegemist keeruka ning julgustnõudva operatsiooniga. Oluline on väljavalitud ettekandja enda juurde meelitada ning teda pikemat aega kinni hoida. Selleks võid ära lõhkuda kohvitassi või õllekannu. Kui ettekandja sinu purustustöö jälgi likvideerima tuleb, siis aita ka ise tal kilde kokku korjata ning korruta, et sul on äärmiselt kahju. Lõpuks paku välja, et oma süü heastamiseks soovid sa teda lähitulevikus kohvile kutsuda. Jälgi, et purustused oleksid minimaalsed, sest ümber lükatud lauad ning põlema pandud kardinad võivad sinu väärtust neiu silmis hoopis kahandada.

Blokaad

Kui sul on piisavalt viitsimist, aega ja raha, siis võid tütarlapse alistamiseks kasutada piiramistaktikat. Käi iga päev tema töö juures kasvõi mineraalvett joomas. Iga külastuse ajal jäta kõnealusele ettekandjale mulje, et sa käid seal ainult tema pärast. Loomulikult võib väljavalitule seda ka korduvalt ja täiesti süüdimatult mainida, sest blokaad kujutab endast sõjapidamisviisi, mille puhul piiratav on oma olukorrast üsna hästi informeeritud. Blokaadi puhul pead silmas pidama, et läheduses ei viibiks vastase abijõude, kes piiramise lõpetamiseks sulle peksa võivad anda.

Sissisõda

Mulje avaldamiseks ei pea ilmtingimata ise kohal olema. Alati on võimalik saata neiule töö juurde lilli, šokolaadi ning kõiksugust sädelevat kraami, mis õrnemal sool meele rõõmsaks teeb. Õige aeg, kuna metsast välja tulla, on sinu otsustada. Kingi oma lemmikule näiteks mingi ürituse pilet, andes seega mõista, et sellel peol te lõpuks kohtute. Sissitaktika puhul ei tasu siiski suuri lootusi hellitada, sest tundmatud austajad, kes oma nägu ei näita, võivad tütarlast hoopis hirmutada.

Dessant

Sisene ootamatult restorani, kus töötab see, kes sul öösiti magada ei lase, haara bändi solistilt (ainult siis, kui see võimalik on, vastasel juhul võta oma pillimehed kaasa) mikrofon ning esita mõni tuntud armastuslugu või ütle lihtsalt kõik, mis sul sellele neiule öelda on. Tõenäoliselt saavad antud asutuse külastajad ning töötajad korralikult naerda ja sa teed ennast täielikult narriks, kuid enamasti ongi dessantide puhul tegemist suurte kaotustega. Kui suudad korraliku luuretöö tulemusena oma südamedaami elukoha välja uurida, siis võid sooritada dessandi ka tema akna alla.

Keemiarünnak

Viimase võimalusena, mida küll üldiselt heaks ei kiideta, võid üritada ettekandja purju joota. Umbes pooled keemiarünnaku veteranid kinnitavad, et taoline strateegia töötab üsna tõhusalt. Ei ole vaja muud, kui kannatlikult ettekandja-tibi tööpäeva lõpuni istuda ning alkoholi tellides alati ka oma võluvat teenindajat kostitada. Hiljem võib veel paaris kõrtsis või ööklubis lõbutseda ning eks näis, mis edasi saab. Teine pool, kes keemiarelva kasutanud on, aga mitte nii edukalt, väidab, et ettekandjad ei jää üldse purju ning seega võivad sõjakulud eelarvesse korraliku augu lüüa.

Related News: