1. aprill 2012

Lenna auto müüdi rekordhinnaga

Lenna Renault

Pilt:ninjaportaal.blogspot.com

Suhtlusvõrgustikus Facebook müügile pandud Lenna lumivalge Renault Megane Coupe müüdi City Motorsi poolt korraldatud autooksjonil 11 600 euroga.

Lõpphind lõi pea kahekordselt varasemalt oksjonil olnud Birgit Õigemeele auto müügihinda.  

Juba aprillikuust uue Renault Fluence’i rooli keerav Lenna peab oksjoni aktiivset osalust ja oma auto rekordhinnaga müümist üllatavaks, kuid rõõmsaks uudiseks. „Nii aktiivset oksjonilt osavõttu ma kindlasti ei oodanud - kaasaelajaid ja osalejaid oli ka minu Poola ja Saksamaa fännide seas, mis on eriti tore. Soovin uuele autoomanikule turvalist sõitu ja suur tänu kõigile, kes osalesid!“ ütles Lenna oksjoni tulemusi kokku võttes. 

Eestis uudne formaat sotsiaalmeedia kaudu autooksjonit korraldada osutus üllatavalt pingeliseks nii korraldajate kui osaliste jaoks. „Lenna automüük osutus ääretult põnevaks, millele elas meie meeskond aktiivselt kaasa algusest lõpuni. Oksjoni käiku ei osanud keegi meist ette ennustada ning ette tuli igasuguseid juhtumeid ja vastakaid arvamusi, kuid mul on hea meel, et leidsime meie Facebooki fännide abil lahenduse ja positiivse lõpptulemuse,“ ütles City Motorsi turundusspetsialist Anne Alamets. 

Lennale kuulunud Renault Megane Coupe enampakkumine algas City Motorsi Facebooki lehel neljapäeval, 29. märtsil kell 10.00 ning kuulutati lõppenuks eile, 30. märtsil kell 13.00. Oksjonil osalemise mängureeglid olid lihtsad: osaleda said kõik, kel vanust üle 18 aasta.

2010. aasta lõpus tegi City Motors Facebookis autooksjoniga ajalugu, kui Birgit Õigemeele Renault Megane Coupe pandi müüki 1-kroonise alghinnaga. Auto lõpphinnaks kujunes  144 000 krooni.