5. veebruar 2014

LG ja Google annavad välja esimese punase Nexus 5 nutitelefoni

Pilt:LG

Tehnoloogiaettevõte LG Electronics (LG) ja Google toovad turule punase Nexus 5 nutitelefoni.

Nexus 5 on esimene Google telefon, mida pakutakse kolme värvi: punane, valge ja must. Möödunud aasta oktoobris LG ja Google poolt turule toodud Nexus 5 on saanud kiitusi nii oma stiili kui ka suutlikkuse eest. Nexus 5 on varustatud Qualcomm Snapdragon™ 800 protsessori ja 5-tollise Full HD IPS ekraaniga ning kasutab Android 4.4 KitKat uusimat operatsioonisüsteemi.

„Nexuse seeria on alati pühendunud asjade teisiti tegemisele ning tarbijad, kes seda filosoofiat järgivad on olnud meie lojaalseimad fännid,“ ütles Dr. Jong-seok Park, LG Electronics Mobile Communications Company president ja tegevjuht. „Kanname seda mõtteviisi üle ka uuele punasele Nexus 5-le. Usume, et see mudel tõmbab kindlasti just nende tähelepanu, kes soovivad julgemalt silma paista.“

Punane Nexus 5 on alates veebruarist saadaval Google Play™ veebipoes USAs, Kanadas, Suur-Britannias, Prantsusmaal, Saksamaal, Itaalias, Hispaanias, Austraalias, Hong Kongis, indias, Jaapanis ja Koreas. Euroopasse jõuab punane Nexus 5 kuu lõpus.