By: kirss.net

22. veebruar 2013

Lihtsaid viise, kuidas mehi armukadedaks teha

Armukadedus

Pilt:about.com

Kirss.net annab naistele hüva nõu, kuidas panna oma mehi armukadetsema. Ärgem laske siis ennast liialt provotseerida!

Ameerika teadlased on kindlad, et mees peab aeg-ajalt olema armukade – see on kasulik nii temale kui ka suhtele. Aga kuidas panna meest armukadetsema? Mõnikord see polegi nii lihtne. Ajakiri Real Woman pakub neli šokeerivat nõuannet.  

1. Külaskäik vuntsidega vanaema juurde

Sul läheb vaja:

  • väljakutsuvalt seksikad sukad
  •  lühike seelik
  • veidi fantaasiat

Vali selline päev, mis oleks iga aruka inimese arvates lühikese seeliku kandmiseks täiesti ebasobiv(külm, tuuline, vihmane või pakaseline ilm), ning pane selga ülaltoodud riided. Selline käitumine tekitab mehes mõningaid kahtlusi, eriti kui sa ütled, et lähed oma haigele vanaemale ravimeid viima...

2.Salajase austaja kingitus

Sul läheb vaja:

  • mõni ehe(sõrmus, kaelakee või kõrvarõngad)
  • ilus kinkekarp

Ehted ei tohiks olla liiga kallid, kuid sellegipoolest ilusad, hoolega valitud. Vali ka armas kinkekarp. Kritselda karbi kaanele mõned suvalised sõnad ning tõmba need maha nii, et poleks näha, mis seal esialgselt kirjutatud oli(su mees arvaks, et sa püüad oma austaja nime saladuses hoida). Nüüd peida karp kuhugi „kahtlasesse kohta” – et su mees leiaks selle ilmtingimata üles, kuid hakkaks muretsema, et see koht on liiga ebatavaline sõbranna kingitud ehete hoidmiseks.

3. Kadunud fotod

Vali paar fotot ning peida need kuhugi ära või anna mõneks ajaks sõbrannale. Näiteks sobivad sõbranna ja õe pulmadel tehtud või oma endiste klassikaaslaste/sõprade pildid. Selline käitumine viib ta mõttele, et sa püüad varjata oma truudusemurdmist pildil kujutatud mehega.

4.Täiesti jultunud!

Kondoomid käekotis panevad isegi kõige tuimemad tüübid muretsema. Olgu seal alati üks avatud pakk kondoome, millest on 1-2 tükki puudu. Aeg-ajalt võid „juhuslikult” paljastada mehele oma käekoti sisu, seejuures muidugi kohkudes ja punastades. Edu on kindlustatud!

Related News: