By: nambawan.ee

18. aprill 2010

Meestepesu olgu kvaliteetne

Meeste aluspesu-nambawan.ee

Pilt:nambawan.ee

Meestepesu ei ole juba ammu ainult mingi suvaline riidejupp mida kanda on tülikas ja ebamugav ja mille peamine ülessanne oleks praktilist laadi ehk siis hoida pealisriideid puhtana.

Tänapäeval on meestepesu tootmisest saanud eraldi tööstusharu kus on esindatud sadu erinevaid brände ja mille disainimises ja trendide loomises löövad kaasa ka nimekad moedisainerid.

Meestepesul on kanda hoopis mitmekesisem roll - tõsta enesekindlust, arvestada füüsilist eripära, seda rõhutades, varjates või hoopis vormides. Hea pesu annab suurepärase enesetunde aga seda ainult juhul kui see on puhas, sobib kandja kehakujuga ja on õige suurusega.

Uuemad suunad meeste pesumoes on kindlasti madal värvel, seda madala värvliga teksade tõttu mille alt siis pesu paistma ei jääks.

Endliselt on moes värvid ja mustrid, kindlasti mitte ebamäärane hall või must. Taas teeb ilma klassikaline valge pesu, minevikku on jäänud lotendavad, laia säärega bokserid.

Maailmas läbiviidud uuringud näitavad, et 62% meestest usub, et aluspesu on osa nende seksapiilsusest, kuid sellegi poolest ei pööra mehed sellele eriti tähelepanu. Hoopis vastupidi, selgub, et ainult vallalised ja iseseisvat elu elavad mehed valivad ja ostavad aluspesu endale ise. Noorukitele ostab sageli pesu ema ja kindlas partnerlussuhtes jäetakse ihule kõige lähemal oleva riietuseseme ostmine naise hooleks...

Pesu ostmine jääb tavaliselt naiste kaela seetõttu, et mehed pole sageli just eriti altid poekülastajad, pealegi on valik meie kauplustes väga väike  ja seegi sageli peidetud naistepesu kuhjade vahele.

Õnneks on ajad muutumas ja abikäe meestele ulatamas internet. Pole tarvis kaubanduskeskusi külastada ja ka kaasa vabaneb kohustusest ja vastutusest meesperele pesu osta mis õigupoolest ju ikka mehe enda kohustus peaks olema.

Ka Eestis on võimalused soodsalt kvaliteetset pesu osta avardunud, virtuaalsed uksed on avanud esimene,  ainult meestele mõeldud aluspesu e-pood www.nambawan.ee, kus ostlemine mugav ja turvaline, valik suur ja hinnad soodsad. Mugavust lisab veelgi see, et kaup tuuakse koju kätte ja tasuda tuleb alles kauba kättesaamisel.

Tule tutvu ja tee oma valikud ise!  

www.nambawan.ee

Asjalikke nõuanded:

  • katkised aluspüksid on lihtsalt lubamatud!
  • pesus halliks läinud valge pesu ei ole moes! Valged aluspüksid toovad hästi esile päevitunud keha, kuid kui nad on muutunud pisutki hallikaks, tuleks need ära visata
  • laia säärega ja pikad bokserid on vanamoodsad ning muudavad jalad lühikeseks
  • kui mehel on treenitud keha, tuleks kanda lühema säärega aluspükse- need toovad lihaselised jalad rohkem esile

Related News: