2. juuli 2009

Naised maksavad kätte....

kättemaks on magus

Pilt:marinij.com

Kirss.net kirjutab sellest, kuidas naised võivad meestele kätte maksta ning nende elu põrguks teha.

TOP 5. VARA RIKKUMINE

Igal mehel on palju tema isiklikke „mänguasju” nagu auto, lemmik arvuti, televiisor, mobiiltelefon, MP3 jne. Värvi auto roosaks, saada arvutisse viirused, viska mobiiltelefon vette...kõik sõltub sinu fantaasiast. On ka huvitavamaid võimalusi nagu kirjutada midagi väikest autole, mida tema ei märkaks, küll aga teised autojuhid; kustutada kõik failid arvutist; isegi leivapuru võib kasulik olla – puista autokapott leivapuruga üle ning tunni aja möödudes saab ta šoki. AGA OLE KAVAL – ära hakka seadust rikkuma, sest see võib tuua nii rahatrahvi kui ka vanglakaristuse.

TOP 4. SÕBRUNE TEMA UUE SÕBRANNAGA(kui tal on olemas)

Ükski mees ei suuda rahulikuks jääda, kui näeb kohvikus kaht naist rahulikult lobisemas: oma endist ja praegust sõbranna. Ta ju ei taha, et tema uus armastatu teaks temast seda, mida tead ainult sina ning räägid lähimal ajal kindlasti edasi.

TOP 3. PÜÜA RIKKUDA TEMA MAINET!

Väga karm karistusmeetod. Mehe jaoks on tema reputatsioon elus kõige kallim asi, eriti kui seda oli raske saavutada. Näiteks võid külastada mõnda tutvumisportaali ning registreerida uus kasutaja, lisades ankeeti oma mehe pildi, telefoninumbri, detailse lisainformatsiooni ning suurte tähtedega „GEIMEES OTSIB ELUKAASLAST!”.

TOP 2. LEIA KA ENDALE UUS KALLIM, SEEJUURES PÖÖRA ERILIST TÄHELEPANU TEMA SÕPRADELE/KOLLEEGIDELE!

Võid olla kindel, sinu endine kallim saab seda varsti teada. Püüa uuele partnerile meele järele olla: osta talle õlut, vaadake koos jalgpalli, kanna seksikaid riideid, siis saab ka TEMA aru, millest ilma jäi. 
Kuid samas ära üle pinguta: ka uus väljavalitu on inimene ning kui sa oled temaga vaid kättemaksu pärast, siis pead oskama õigel ajal peatuda.

TOP 1. ARENDA ENNAST!

Kõige kohutavam piin iga mehe jaoks on näha, kui edukaks, ilusaks ja õnnelikuks on saanud tema endine sõbranna. Näita talle, et saad hakkama ka ilma temata. Kui ta näeb sind elurõõmsana, kahetseb ta kindlasti, et su maha jättis.

Allikas:kirss.net

Related News: