By: mees.eu

9. veebruar 2010

Romantiline abieluettepanek- miks mitte?

Romantiline abieluettepanek

Pilt:msn.com

Oma armastatule abieluettepaneku tegemine on üks raskemaid asju üldse.

Kui hea plaan on paika pandud, muutub ettepaneku tegemine palju kergemaks. Järgnevalt on kirjeldatud ühtesid kõige romantilisemaid viise, kuidas teha abieluettepanekut inimesele, keda armastate:

Üks põlv – Miski pole romantilisem kui ühele põlvele laskumine. Lõppude lõpuks unistab enamik inimesi, et selline saab olema nende ettepanek. Kui otsustate seda teed minna, valmistage lühike kõne ette; või lihtsalt laskuge põlvele ja hoidke sõrmust enda ees – küll kallim asjale pihta saab!

Magamine – Pange armsamale sõrmus sõrme siis, kui ta magab. Kui naine ärgates uue sõrmuse avastab, on Teil suurepärane võimalus küsimusega lagedale tulla.

Liiv – Kirjutage „Kas Sa tuled mulle naiseks?“ liiva sisse, kriiditükiga kõnniteele või klassiruumi tahvlile. Kui Teile pikad kõned ei meeldi, teeb see taktika imesid.

Tähtis päev – Valige üks oluline päev (sünnipäev, mõni isiklik aastapäev vms) ning tehke ettepanek just siis. Teie armastatu mitte ainult ei mäleta ettepanekut igavesti, kuid seesama tähtis päev saab siis ka hoopis uue tähenduse.

Pühad – Tehke ettepanek perekondlikul kogunemisel või puhkuseüritusel. Kui Teid toetab kogu perekond, siis mis võiks minna halvasti?

Kodune õhtusöök – Valmistage oma kallimale maitsev õhtusöök ning magustoiduks kaunistage kook pealt sõnadega „Kas Sa tuled mulle naiseks?“. See mõte on nii armas kui ka lihtne!

Spordiüritused – Need pakuvad ideaalset võimalust ettepaneku tegemist, juhul kui Teie partner on spordifänn. On see siis jalgpall või suusatamine, võite proovida korraldada nii, et Teie küsimus pannakse skooritabloole. Rääkige kohaliku meeskonna mänedžeriga, staadioni juhataja või treeneriga. Selleks on aga kindlasti vaja tõmmata õigeid nööre, valida õige ajastus või teha teatud „annetus“ – see on aga asja väärt. See on justkui teade kogu maailmale, kui väga Te oma naist armastate, nii et olge valmis suureks vastukajaks!

Oma armastatule abieluettepaneku tegemiseks on miljoneid viise. Kõige olulisem on valida moodus, millel on tähendus teie mõlema jaoks.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Related News: