23. aprill 2013

Sony Turbo pakub närvikõdi ja põnevust

Alanud nädal toob Sony Turbo telekanalile mitmed kaasahaaravad sarjad ja saated, mis pakuvad meisterlikku näitlejatööd, kaasahaaravat süžeed, närvikõdi ja põnevust.

23. aprillil linastub Sony Turbo telekanalil produtsentide Vince Gilligani ja Mark Johnsoni sari “Halvale teele” (Breaking Bad), mis on pälvinud kriitikute kiidusõnu ja võitnud mitmeid filmimaailma auhindu. Sarja peategelast Walterit kehastab Bryan Cranston, kes on meisterliku näitlejatöö eest sarjas “Halvale teele” võitnud kolm järjestikust Primetime Emmy auhinda parima draamasarja meespeaosatäitja kategoorias. Cranstoni kõrval teevad kaasa näitlejad Anna Gunn ja Aaron Paul. Sari on eetris teisipäeviti algusega kell 20:15.

“Halvale teele” peategelaseks on märkamatu ja tagasihoidlik Walter (Bryan Cranston), kelle elu omandab uue mõtte pärast vähidiagnoosi saamist. Kunagine edukas keemik Walter õpetab apaatsetele keskkooliõpilastele keemiat ja töötab osalise tööajaga autopesulas, et oma perekonda üleval hoida. Kui Walter mõistab, et pere on ainus, mis talle on jäänud, hakkab ta tuleviku kindlustamise nimel tegutsema ning ei kohku ka karmi kuritegeliku tee ees.

Lisaks sarjale “Halvale teele” stardib täna, 23. aprillil Sony Turbo kanalil pingeline võistlussaade “Ninjasõdalane”, millele saab kaasa elada argipäeviti kell 17:50. Jaapanist pärinev “Ninjasõdalane” on võistlejate tahet ja füüsist äärmuseni proovile panev võistlussaade, mis on jagatud neljaks järjest raskemaks muutuvaks etapiks. Võistluse osalemishuvi on suur, kuid vaid vähesed valitakse saates osalemiseks välja.

Neljapäevast, 25. aprillist toob Sony Turbo televaatajateni aga sarja “Femme Fatales”, kus peaosades mängivad Tanit Phoenix, Rick Copp ja Christine Donlon. Samanimelisel meesteajakirjal põhinev sari esitleb meelierutava värvinguga hämaraid põnevuslugusid, mille keskmes on tugevad naiskarakterid. Sari on eetris argipäeviti algusega kell 22:10. 

Sony Turbo on meelelahutuskanal, mis on mõeldud eelkõige meestele. Telekanal on Eesti televaatajatele nähtav Elioni ja STV vahendusel. Sony Turbo pakub vaatamiseks saateid ja sarju nagu “Firma”, “Seinfeld”, “Dexter”, “Kaitsjad” (The Defenders), “Vastulöök” (Strike Back), “Langus” (Killing Time), “Bamma”, “C.S.I.: Kriminalistid”, “Räpane Mackey” (The Shield), “Bleach”, “Konfiskeerijad” (Operation Repo) ja “Chuck”.