27. september 2011

Suurim live-muusika klubi avab uksed 30.septembril

Club Apollo

Pilt: apolloclub.ee

Tallinnas avatakse reedel Eesti suurim live-muusika klubi Apollo.

Kodu- ja välismaiste artistide, ning eriprogrammidega Euroopa üks suurimaid ööklubisid Apollo Live Club hakkab iganädalaselt tooma maailmatasemel programmi, mis saab olema sulam eesti- ja välisesinejatest. Avaõhtul, reedel 30. septembril, astub esimese staarina Apollo Live Club’i värsketele lavalaudadele popmuusika ikoon ACE OF BASE!

Kui reedeti hakkab lava kuuluma tuntud välisesinejatele, siis kolmapäeviti toimuvad Apollos eesti tippartistide kontserdid. Neljapäevad on lava moodsaimate R’n’B rütmide ja DJ Defkut-i päralt, ning laupäevad Rootsist toodava eriprogrammi käes. Laupäevased artistid esitavad live-s hetke tipphitte ning öö kulmineerub Studio 54-stiilis disko-showga.

Pärast sellereedest Ace Of Bace’i kontserti astub 1. oktoobril Apollo lavale Grammyga pärjatud hip-hopi legend Coolio. See on ainulaadne võimalus saada osa Mr. "Gangsta´s Paradise´i" eksklusiivsest klubikontserdist.

Euroopa ühe suurima ööklubi Apollo Live Club´i (Tartu mnt. 17) üks omanikke Sten-Erik Jantson usub, et igaüks kes uue klubi uksest sisse astub, saab meeldiva üllatuse osaliseks. Liialdamata võib öelda, et endistest klubidest (Parlament ja Spider) on alles jäänud ainult välisfassaad. Erinevalt paljudest teistest hiljuti avatud klubidest on Apollo Live Club muutunud tundmatuseni ja läbinud täieliku uuenduskuuri.

Jantsoni sõnul on tegemist ainulaadse kontsertareeniga, kus läbi kolme korruse on võimalus nautida parimaid esinejaid nii meilt, kui mujalt ning pärast pidutseda hommikutundideni. Linna ühe parima valgus- ja helitehnikaga kontsertsaal saab kindlasti olema esinemispaik paljudele suurtele rahvusvahelistele ja ka kodumaistele staaridele!